WZORY DOKUMENTÓW KADROWYCH

You are currently viewing WZORY DOKUMENTÓW KADROWYCH

Nasza witryna to nie tylko źródło informacji z zakresu usług, które świadczymy lub danych pozwalających na szybki kontakt z nami. Nasza strona ma także służyć naszym Klientom (i nie tylko ;)) jako źródło bieżących informacji z zakresu prawa pracy oraz systemu ubezpieczeń społecznych oraz oferować szybką pomoc w dostarczaniu dokumentów, których potrzebują Wasi pracownicy.

Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia bazy dokumentów kadrowych, która ułatwia naszym Klientom zarządzanie obszarem administracji personalnej. Nie ważne czy zatrudniasz nowego pracownika, udzielasz urlopu macierzyńskiego lub Twój pracownik wnioskuje o zmianę numeru rachunku bankowego – szybką pomoc znajdziesz na naszej stronie www.

Jako Klient naszej firmy możesz być pewien, że kompleksowość usług, które świadczymy gwarantuje przygotowanie każdego dokumentu kadrowego używanego w codziennym funkcjonowaniu Twojej firmy.

Wzory dokumentów kadrowych to nie jedyne narzędzia, które udostępniamy w celu optymalizacji pracy obszarów administracji kadrowo płacowej. Zapraszamy do korzystania z kalkulatora wynagrodzeń:

Masz obawy czy dopilnujesz wszystkich terminów kadrowo-płacowych związanych z opłacaniem zobowiązań wobec ZUS, US, PPK lub PFRON? Zachęcamy do zaglądania do naszego kalendarza.

Jeśli nasz zasób plików nie zawiera tego czego obecnie potrzebujesz lub masz inne zapotrzebowania związane z zarządzaniem obszarem kadrowo-płacowym – po prostu napisz do nas. Przekonamy Cię w jaki sposób realizujemy wartości, którymi się kierujemy.

Dodaj komentarz